Galvenā lapa Mūsu uzņēmumi STATS REAL ESTATE

Vairāk kā 25 gadu darbības laikā STATS ir uzkrājis vērā ņemamu pieredzi un kļuvis par profesionālu nekustamo īpašumu attīstītāju. STATS grupas uzņēmums STATS REAL ESTATE veic īpašumu pārdošanu, attīstīšanu, pārvaldīšanu, kā arī vada investīciju projektus.

STATS REAL ESTATE darbības jomas

Projekta koncepta izstrāde, ņemot vērā tirgus tendences un izmantojot ceturtdaļgadsimta ilgo, veiksmīgo pieredzi nekustamo īpašumu jomā.

Investīciju piesaiste. Katram projektam tiek sagatavots plāns, kas ietver arī investīciju atdeves, risku u.c. aprēķinus. Investoru līdzdalība projektos mēdz būt dažāda: iespējams investēt finanses vai resursus (piemēram, zemi), projektā var būt viens vai vairāki investori, kā arī investori var iesaistīties projekta realizācijā

Projekta būvniecība posms – projektēšanas un būvniecības darbi. Visus šos darbus veic STATS grupas uzņēmumi, jo nodrošinām pilna cikla būvniecības pakalpojumu sniegšanu.

Pārdošana un mārketings. Esam izstrādājuši pārdošanas un mārketinga plānus un veiksmīgi realizējuši nekustamo īpašumu objektus gan ekskluzīvajā, gan ekonomiskajos tirgus segmentos.

Apsaimniekošana un pārvaldīšana balstās uz saimniecisku un atbildīgu attieksmi pret jebkuru telpu. Mūsu mērķis ir nodrošināt telpas vērtības saglabāšanos vai pieaugumu un tās iedzīvotāju/īrnieku/lietotāju augstu apmierinātības līmeni.

Kontakti

Gatis Vanags +371 27377777

Pieredze