STATS RENT ir būvtehnikas un elektroinstrumentu nomas uzņēmums, kas piedāvā klientiem praktiski visus būvdarbiem un dārza darbiem nepieciešamos palīginstrumentus, tehniku un aprīkojumu. Mūsu pieredze nomas biznesā ir vairāk nekā 20 gadus. Uzsākot jaunu attīstības posmu, 2018.gada nogalē tika mainīts uzņēmuma zīmols no Stats Serviss uz STATS RENT.

STATS RENT klienti

STATS RENT klienti Latvijā un sadarbības partneri Eiropā galvenokārt ir profesionālas būvnieku kompānijas. Taču mūsu klienti ir arī privātpersonas, kas, iespējams, pirmo reizi veic šādus darbus. Būvtehnikas noma ir liels palīgs ikvienam, kam aktuāli būvniecības, remonta vai dārza darbi. Viņi izvēlas STATS RENT, jo novērtē mūsu profesionalitāti un plašo piedāvājumu.

STATS RENT pakalpojumi

Piedāvājam nomā palīginstrumentus, tehniku un aprīkojumu, kas nepieciešams dažādu būvdarbu vai dārza darbu veikšanai.

Veicam tehnikas piegādi un servisa pakalpojumus, piedāvājam nomāt traktortehniku kopā ar operatoru.

Tehniku iespējams iznomāt kādā no mūsu pieciem nomas punktiem Rīgā, Valmierā un Jelgavā, mājas lapā www.statsrent.lv vai zvanot +37127800888.

STATS RENT ir vairāku pasaulē atzītu būvtehnikas un instrumentu zīmolu oficiālais pārstāvis Latvijā, kas klientiem nodrošina visaugstākās kvalitātes tehniku un izcilu servisu ar tiešu ražotāja atbalstu.

Kontakti

Klientu serviss +37127800888 www.statsrent.lv

Pieredze