VEF KVARTĀLS ir daudzfunkcionāls darījumu, dzīves stila un pasākumu centrs, kur vēsturiskas ēkas atgūst savu dzirksti, kļūstot par svarīgu radošo punktu Rīgas kultūras un biznesa dzīves kartē.

Rūpējamies par to, lai šī vēsturiskā vieta kļūtu aizvien mūsdienīgāka, ērtāka, plašākai sabiedrībai pieejama, nezaudējot savu īpašo šarmu.

Mūsu klienti un nomnieki visvairāk novērtē neparasto vidi, ērto piekļūšanu, sabiedriskā transporta pieejamību, labiekārtoto teritoriju un plašās auto novietošanas iespējas.

VEF KVARTĀLS pakalpojumi

Telpu noma. VEF KVARTĀLA  vēsturiskajos mūros iedvesmu jauniem sasniegumiem smeļas uzņēmumi, kas šeit rada paliekošas vērtības. Lielas un mazas, radošas un ļoti nopietnas kompānijas. Savu īsto vietu šeit atrod biroji, veikali, restorāni, showroomi.  Dažas no ērtajām telpām ir pieejamas uzreiz, kā arī piedāvājam iespēju rezervēt telpas kādā no ēkām, kur vēl notiek rekonstrukcijas darbi. Šajā gadījumā jums būs plašas iespējas telpas pielāgot tieši savām vajadzībām – izveidot biroju divos līmeņos, veidot atvērto plānojumu vai realizēt citas idejas.

Vieta pasākumiem. VEF KVARTĀLA neparastā vide ir kā radīta īpašiem pasākumiem – gan telpās, gan ārpus telpām. Konferencēm, izstādēm un ballēm īpaši piemērota būs Kultūrvieta Spīdola, kurā iespējams iznomāt telpas pasākumiem līdz 400 personām. Šīs telpas ir nesen renovētas, pilnībā labiekārtotas.

Mākslas un kultūras telpa “Vasarnīca” ir industriāla telpa ar plašām iespējām dažādiem radošiem pasākumiem, izstādēm, izrādēm, koncertiem un citiem pasākumiem. Promenāde un iela pie Kultūrvietas Spīdola ir lieliski piemērotas dažādiem āra pasākumiem (kā koncerti, festivāli, tirdziņi utt.) un spēj uzņemt pat vairākus tūkstošus lielu publiku.

Kontakti

Linda Vanaga +37125666199 Telpu noma, āra pasākumu norises vietas, Vasarnīca
Maija Moira Mazanova +371 27308815 Kultūrvieta Spīdola

Pieredze