Galvenā lapa Ziņas Mēs atveram jaunu laikmetu tehnikas nomas biznesā

Mēs atveram jaunu laikmetu tehnikas nomas biznesā

Viens no pieredzes bagātākajiem tehnikas un instrumentu nomas uzņēmumiem STATS RENT šobrīd piedzīvo nebijušas pārmaiņas. Jauns zīmols, inovācijas, procesu automatizācija, pakalpojumu kvalitātes celšana, lai sniegtu klientiem labāko risinājumu tirgū. Taču, pats galvenais, jauna pieeja biznesa attīstībai.

“Atšķirībā no klasiskās tirgus pieredzes, mūsu biznesa pārmaiņas balstās nevis tikai uz milzu finanšu investīcijām, bet gan uz stratēģisku darbības veida maiņu. Protams, tas prasa arī ieguldījumus. Taču galvenais ir paskatīties uz biznesu un tirgu citādāk, un nebaidīties darīt citādāk – efektīvāk, šodienas klienta vajadzībām atbilstošāk,” skaidro STATS RENT vadītājs Vigants Lesausks.

Sinerģija attiecībās ar klientu un digitālā transformācija
Ļoti būtiska STATS RENT attīstības joma ir sinerģija attiecībās ar klientiem – gan saturā, gan formā. Uzņēmums ir ieguldījis līdzekļus e-komercijas attīstībā, ieviešot jaunu uzņēmuma vadības sistēmu, kas vienkāršos ikdienas dokumentu un nomas iekārtu plūsmu. Tāpat intensīvi tiek attīstīti digitālie kanāli kā mājas lapa un mobilā aplikācija, lai ļautu klientiem veikt pasūtījumus vēl ātrāk un ērtāk.

Tehnikas parka atjaunošana
Nozīmīgi ieguldījumi šogad ir paredzēti tehnikas parka atjaunošanai – ir pasūtīta pilnīgi jauna nomas tehnika vairāk nekā miljona eiro apmērā (ap 30 jaunas vidējās un lielās tehnikas vienības, kā arī jauns darba transports), kuru plānojam saņemt līdz aktīvās sezonas sākumam.

Eksporta attīstība
Lielu potenciālu uzņēmums saskata eksporta attīstībā, īpašu uzsvaru liekot uz lielās tehnikas un augsti kvalificēto tehnikas operatoru pakalpojumu eksportu. Jau šobrīd veiksmīgi sperti pirmie soļi Rietumeiropas tirgū. Šo virzienu plānots strauji paplašināt un attīstīt, tādā veidā nodrošinot izaugsmi uzņēmumam un jaunas iespējas darbiniekiem.

STATS RENT ir STATS grupas uzņēmums, kas būvtehnikas un elektroinstrumentu nomas nozarē darbojas jau vairāk kā 20 gadus (iepriekš strādājot ar nosaukumu Stats Serviss). STATS RENT ir 5 filiāles Latvijā un tehnikas noma tiek piedāvāta arī Vācijā. Iespēja rezervēt nepieciešamo tehniku un instrumentus pieejama arī mājas lapā www.statsrent.lv. STATS RENT nodrošina tehnikas piegādi un sniedz atbalstu 24/7.