Galvenā lapa Ziņas STATS RENT piedāvā profesionālo pieredzi traktortehnikas operatoriem Vācijā

STATS RENT piedāvā profesionālo pieredzi traktortehnikas operatoriem Vācijā

STATS RENT pagājušā gada nogalē uzsāka un šogad veiksmīgi turpina darbību eksporta tirgos.

“Man ir ticība un pārliecība, ka esam pietiekoši stipri un konkurētspējīgi ne tikai Latvijā, bet arī citās valstīs. Turpinām ar pilnu sparu darboties Vācijā un varam lepoties par jau sasniegto! Darāmo darbu un mērķu ir daudz, bet esmu pārliecināts, ka esam pieņēmuši veiksmīgu lēmumu, attīstot šo kā svarīgāko biznesa izaugsmes virzienu. Esam izveidojuši STATS RENT meitas uzņēmumu Štutgartē. Jau vairākus mēnešus Vācijā strādā mūsu brigāde sešu cilvēku sastāvā, objektos ir mūsu tehnika, kā arī veiksmīgi pārnomājam tehniku no mūsu sadarbības partneriem. Jau tuvākajā laikā vēlamies mūsu Vācijas komandu papildināt ar vēl vismaz 15 darbiniekiem. Vācijas objekti nodrošinās darbu un labu iespēju nopelnīt visiem traktoristiem arī ziemas sezonā, kad Latvijā darbu ir krietni mazāk. Visi, kuri vēlēsies, varēs ziemā uz pāris mēnešiem pievienoties mūsu Vācijas komandai,” stāsta STATS RENT vadītājs Vigants Lesausks.

Lai sekmētu uzņēmuma eksporta izaugsmi, STATS RENT šobrīd piedāvā vairākas vakances traktortehnikas operatoriem. Papildu informācija: lūdzam skatīt šeit.

Piedāvājam īsu dokumentālu ieskatu STATS RENT speciālistu darbā un sadzīvē Vācijā: lūdzam skatīt šeit.

STATS RENT ir STATS grupas uzņēmums, kas būvtehnikas un elektroinstrumentu nomas nozarē darbojas jau vairāk kā 20 gadus.
STATS RENT ir 5 filiāles Latvijā un tehnikas noma tiek piedāvāta arī Vācijā. Iespēja rezervēt nepieciešamo tehniku un instrumentus pieejama arī mājas lapā www.statsrent.lv. STATS RENT nodrošina tehnikas piegādi un sniedz atbalstu 24/7.