Harmony Home

HARMONY HOME ir unikāls, detalizēts, BIM 5D vidē izstrādāts tipveida daudzdzīvokļu mājas projekts ar viegli replicējamu modulāru plānojumu.

Mēs to varam ātri pielāgot Pasūtītāja vajadzībām un uzbūvēt jebkurā vietā. Ēkas stāvu un sekciju skaits tiek pielāgots konkrētā projekta prasībām.

Pilna cikla pakalpojums

Mēs piedāvājam pilna cikla pakalpojumu no projektēšanas līdz gataviem dzīvokļiem un radām A klases energoefektīvu ēku, kurai viegli sasniedzams pasīvās mājas standarts.

HARMONY HOME salīdzinājumā ar standarta daudzdzīvokļu māju:

- 0 %
Īsāks būvprojekta izstrādes laiks
- 0 %
īsāks būvniecības laiks
- 0 %
mazākas darbaspēka izmaksas
- 0 %
mazākas kopējās būvniecības izmaksas

Rekuperācija

Rekuperācija ir energoefektīvs risinājums telpu ventilācijai – aizplūstošās siltumenerģijas atgūšana atkārtotai tās izmantošanai. Rekuperācijas iekārtas būtiskākā priekšrocība – tā ļauj atgūt līdz pat 90% no parastajās ventilācijas sistēmās izplūstošā siltuma. Tiek prognozēts, ka rekuperācijas sitēma nākotnē būs obligāta prasība, Taču mūsu projektos tā ir iekļauta jau tagad. HARMONY HOME piedāvā efektīvu risinājumu – rekuperācijas sistēmas gaisa vadi iebūvēti pārsegumā.

BMS

Building Management Systems jeb ēku vadības sistēma ir gudrās mājas risinājumi augstākam dzīves komfortam, maksimāli efektīvai ēku ekspluatācijai un energoresursu ekonomijai.

VST

Ēkas karkasa būvniecībai tiek izmantoti VST paliekošie veidņi. Tas ļauj ekonomēt laiku un naudu. Pielietojot VST sistēmu, tiek saglabātas visas dzelzsbetona paneļu priekšrocības: augsta spiedes un stiepes pretestība, paaugstināta noturība pret dinamiskajām slodzēm. Vienlaikus netiek zaudētas priekšrocības, kas piemīt koka būvēm: dzīvošanai labvēlīgs mikroklimats un vienmērīga sienu virsmas siltuma temperatūra. Tā ir A klases energoefektīva ēka, kurai viegli sasniedzams pasīvās mājas standarts.

HyveBuild

Būvējot Harmony Home, strādājam arī ar Hyvebuild tehnoloģiju. Tā ir inovatīva tehnoloģija, kas ļauj apvienot divu labāko būvmateriālu – koka un betona – labākās īpašības. Ēkas iekšējās konstrukcijas tiek būvētas paliekošo veidņu (VST) sistēmā – rūpnīcā saražotajos paneļos tiek iestrādātas visas komunikācijas, objektā tie tiek betonēti un samontēti. Savukārt ēkas ārsienas tiek veidotas no jau rūpnīcā nosiltinātiem koka paneļiem, kuros ielikti logi un pat veikta iekšējā gala apdare. Šis inovatīvais risinājums tapis, domājot par ekoloģiju, ilgtspēju un vidi.

Sazinies ar mums

Māris Alberts

STATS grupas dibinātājs
29211802
Labākā motivācija un reizē novērtējums mūsu darbam ir laimīgs un apmierināts  klients. Tā ir mūsu misija, kuras īstenošana sniedz milzīgu gandarījumu. Arī būvniecība var būt “viegla”!
29211802

Ģirts Runis

HARMONY HOME vadītājs
Nodomiem un idejām nav nozīmes, ja neseko rīcība, savukārt rīcībai bez nodoma vai idejas nav jēgas. Attīstība un progress notiek, kad idejas un rīcība kļūst par vienu veselu. Lai tā notiktu, ar sevi ir jāstrādā katru dienu.