Rekonstrukcija

Ēkas rekonstrukciju sākam ar ēkas profesionālu izpēti, iepazīstamies ar tās vēsturi, sajūtam pagātnes auru, ko radījuši cilvēki, sākot ar būvniekiem, beidzot ar iedzīvotājiem. Tā radām mūsdienīgu būvi, saglabājot vērtīgo un papildinot to ar mūsdienīgiem plānojumiem un inženiertehniskiem risinājumiem.

Rekonstrukcijas objektos jo īpaši svarīga ir pasūtītāja, projektētāja un būvnieka sinerģija, jo ekonomiski pamatoti risinājumi un pareizi lēmumi jāpieņem darba procesā ik dienu.

Mūsu izaicinājumi

Jēkaba iela 30/Z.A.Meierovica bulvāris 2

Rekonstrukcijas objekti pēc būtības ir ar pārsteigumiem un izaicinājumiem piesātināti, jo, veicot projektēšanas darbu, nav iespējams izvērtēt visu, ko ēka sevī slēpj, kamēr tās konstrukcijas nav atsegtas pilnībā. Uzsākot rekonstrukcijas darbus, slēptais atklājas, un visiem rekonstrukcijas projekta dalībniekiem (būvnieks, projektētājs, būvuzraugs) ir jāstrādā kā vienam veselam, lai iespējami ātri rastu risinājumus “pārsteigumiem”, turklāt tādus, lai tie iekļautos projektam paredzētajā budžetā.

Šis Vecrīgas objekts ir bijis ļoti dāsns ar pārsteigumiem un neparedzētajiem darbiem. Bet pierādījies tas, ka, visām projektā iesaistītajām pusēm strādājot komandā, var efektīvi pārvarēt visus šķēršļus, nekavējot būvniecības procesu.

Nu jau viss minētais ir vēsture, jo šobrīd būvobjektā norit apdares darbi, un par izaicinājumiem, kas bijuši, liecina vien foto fiksācija un atmiņu mirkļi. 

Mūsu pieredze

Rīga, Alberta iela 1

Rekonstrukcijas objektos jo īpaši svarīga ir pasūtītāja, projektētāja un būvnieka sinerģija, jo ekonomiski pamatoti risinājumi un pareizi lēmumi jāpieņem darba procesā ik dienu.

Sazinies ar mums

Māris Alberts

STATS grupas dibinātājs
29211802
Labākā motivācija un reizē novērtējums mūsu darbam ir laimīgs un apmierināts  klients. Tā ir mūsu misija, kuras īstenošana sniedz milzīgu gandarījumu. Arī būvniecība var būt “viegla”!
29211802

Aldis Ermansons

projektu vadītājs, būvinženieris
Būvniekiem, balstoties uz iegūto pieredzi, visu laiku jāapgūst jaunas zināšanas un jāmācās izvairīties no būtiskām kļūdām.

Kaspars Beķeris

būvdarbu vadītājs, būvinženieris
Kopš pabeidzu mācīties celtniekos, tā sitos pa stroiku. Tas ir tas, ko es patiešām protu un gribu darīt.