Hyvebuild

Bites šūna pirmajā mirklī var likties bieži redzēta un vienkārša, taču daba to ir slīpējusi miljoniem gadu, radot izturīgu konstrukciju, kas veido drošu un mājīgu dzīvestelpu bišu saimei un kurā vasks, bišu celtniecības materiāls, ir izmantots maksimāli lietderīgi.

Hibrīdā karkasa būvniecības sistēma Hyvebuild ir inovatīva tehnoloģija, kas tiecas inovatīvi interpretēt bišu veikumu. Mūsdienīgā sistēma ļauj apvienot divu populārāko būvmateriālu – betona un koka – priekšrocības, lai radītu ekoloģiskas, ekonomiski pamatotas un ilgtspējīgas ēkas.

Betona nesošās konstrukcijas

Ēkas nesošās konstrukcijas top no betona pēc VST sistēmas, izmantojot Austrijas uzņēmuma VST Building Technologies AG patentēto risinājumu: vispirms rūpnīcā precīzi pēc projekta izgatavo paliekošo veidņu paneļus, kuros jau iestrādāts stiegrojums un inženierkomunikācijas. Būvlaukumā vieglos paneļus neliela celtnieku brigāde nostiprina paredzētajā vietā un, kad stāvs sagatavots betonēšanai, veidnes aizpilda ar betona masu. Paneļu virsma ir gatava gala apdarei.

Šķērslīmēta masīvkoka paneļi

Fasāde, ārsienas un iekšienas tiek veidotas no šķērslīmēta masīvkoka (CLT) paneļiem, ko ražo mūsu partneri Wigo Group. CLT paneļos jau rūpnīcā ielikti logi, veikta siltināšana, kā arī iekšējā un ārējā gala apdare.

HARMONY HOME

Ēkas projekta izveidei izmantojam HARMONY HOME, kas ir unikāls, detalizēts, BIM 5D vidē izstrādāts tipveida daudzdzīvokļu mājas, viesnīcas vai kopmītņu projekts ar viegli replicējamu modulāru plānojumu. Mēs to varam ātri pielāgot un uzbūvēt jebkurā vietā. Ēkas stāvu un sekciju skaits tiek pielāgots konkrētā projekta prasībām. 

Sazinies ar mums

Māris Alberts

STATS grupas dibinātājs
29211802
Labākā motivācija un reizē novērtējums mūsu darbam ir laimīgs un apmierināts  klients. Tā ir mūsu misija, kuras īstenošana sniedz milzīgu gandarījumu. Arī būvniecība var būt “viegla”!
29211802

Ģirts Runis

HARMONY HOME vadītājs
Nodomiem un idejām nav nozīmes, ja neseko rīcība, savukārt rīcībai bez nodoma vai idejas nav jēgas. Attīstība un progress notiek, kad idejas un rīcība kļūst par vienu veselu. Lai tā notiktu, ar sevi ir jāstrādā katru dienu.