Piedalāmies dienesta viesnīcu būvniecībā Nīderlandē

Neskatoties uz Covid-19 radītajiem izaicinājumiem, pavasarī “Easy Building” uzsāka darbus pie ļoti apjomīga projekta – trīs jaunām ēkām ar kopējo platību 14 000 m2 Māstrihtas Viesnīcu menedžmenta augstskolas kompleksā.

“Kaut kur nokļūt, ņemot vērā tikko kā valstī izsludināto ārkārtējo situāciju un visā pasaulē valdošo paniku, jau bija gandrīz neiespējamā misija. Spiedienu radīja arī termiņi, jo līdz mācību gada sākumam septembrī pirmajām divām dienesta viesnīcas ēkām bija jābūt gatavām uzņemt studentus, ” iespaidos dalās “Easy Building” valdes loceklis Māris Pētersons. “Pateicoties darbinieku apņēmībai – tas izdevās!

Tapušas trīs četrstāvu jaunbūves, kas kalpos kā dienesta viesnīcas. Tajās atrodas 390 guļamistabas un koplietošanas telpas. No aprīļa līdz decembrim projekta vadītājas Renātes Bāliņas vadībā šeit pārmaiņus strādāja 25-35  cilvēku liela komanda, kas veica rīģipša starpsienu montāžu, špaktelēšanu, slīpēšanu un krāsošanu, aiļu apdari, flīzēšanu un tapešu līmēšanu. Kopumā veikti apdares darbi 20 000 m2 platībā.

Jaunās dienesta viesnīcas ēkas būvētas, izmantojot efektīvo VST nenoņemamo veidņu sistēmu. Objekts īstenots sadarbībā ar VST grupas uzņēmumu “VST Benelux”, kas ir VST tehnoloģijas pārstāvis Beniluksa valstīs, tāpat kā “Easy Building” Baltijā. Ar austriešu partneriem “Easy Building” saista stabila, ilggadēja sadarbība VST nenoņemamo veidņu sistēmas pielietošanā un popularizēšanā ES.