Sky Garden dzīvojamo māju kompleksā aizvadīta lieliska vasara

Sky Garden vadībai vienmēr ir bijusi svarīga Sky Garden iedzīvotāju apmierinātība ar dzīvi kompleksā, jo vēlamies, lai mūsu klienti būtu gandarīti ne tikai dzīvokļa pirkuma brīdī, bet arī pēc tam – baudot komfortablu atpūtu Sky Garden kompleksā un izmantojot visas tā priekšrocības.

Priecājamies, ka esam izveidojuši skaistu tradīciju jau vairāku gadu garumā – Sky Garden “Kaimiņu diena”, kad sanāk kopā visi mājas iedzīvotāji un svin draudzību. Arī šogad Sky Garden iedzīvotāji pavadīja kopā lielisku vasaras svētdienu – devās pārgājienā, orientējās ar velo, piedalījās izglītojošos eksperimentos, mielojās ar gardumiem, kļuva par režisoriem un kopā radīja bērnu multenīti, dejoja un baudīja skaistu vasaras vakaru!

Lai dzīve Sky Garden kompleksā būtu vēl interesantāka, šajā vasaras sezonā piedāvājām Sky Garden iedzīvotājiem izmantot brīnišķīgo iespēju baudīt aktīvu un veselīgu atpūtu, vingrojot labiekārtotajā dārzā, kā arī nodarbojoties ar sportiskajām aktivitātēm pie jūras. Organizējām Body&Mind nodarbības, kā arī funkcionālos treniņus, kuros bija iespējas piedalīties un vingrot kopā visai ģimenei.

Savukārt pašiem jaunākajiem šajā vasarā bija lieliska iespēja iesaistīties dažādās bērnu nodarbībās – zīmēšana, konstruēšana, angļu valoda un radošās darbnīcas.

Sky Garden Jūrmala – mājas laimīgai un piepildītai dzīvei!

Sky Garden Jūrmala ir dzīvojamo māju komplekss, ko pārvalda un attīsta STATS grupa. Papildu informācija par projektu:
skygarden.lv,
– facebook/skygardenjūrmala,
stats.lv/pieredze.