STATS RENT atbalsta MXGP of Latvia

Jau desmito reizi Latvijā, “Zelta Zirga” mototrasē Ķegumā 2019. gada 15. un 16. jūnijā norisinājās pasaules čempionāts motokrosā MXGP – prestižākais motokrosa seriāls pasaulē, kurā spēkiem mērojās visu kontinentu labākie motokrosisti.

Jau trešo gadu pēc kārtas šo Latvijas sporta kalendāram nozīmīgo pasākumu atbalstīja arī STATS RENT. Par godu šai sadarbībai mūsu galvenajā nomas punktā – Kroņu ielā 11 apskatei izlikts motocikls, ar ko Pauls Jonass 2017. gadā izcīnīja Latvijai pirmo MX2 pasaules čempiona titulu. Šo uzvarētāju motociklu STATS RENT nomas punktā varēs apskatīt līdz pat vasaras beigām.

Paula Jonasa triumfs 2017.gada pasaules čempionāta motokrosā MX2 klasē kļuva par Latvijas motosportā vēl nebijušu sasniegumu, iepriekš nevienam individuālajam braucējam pat nekāpjot uz sacensību pjedestāliem.

Aicinām atbraukt un apskatīt Jonasa vēsturiskās uzvaras motociklu!

STATS RENT ir STATS grupas uzņēmums, kas būvtehnikas un elektroinstrumentu nomas nozarē darbojas jau vairāk kā 20 gadus (iepriekš strādājot ar nosaukumu Stats Serviss). STATS RENT ir 5 filiāles Latvijā un tehnikas noma tiek piedāvāta arī Vācijā. Iespēja rezervēt nepieciešamo tehniku un instrumentus pieejama arī mājas lapā www.statsrent.lv. STATS RENT nodrošina tehnikas piegādi un sniedz atbalstu 24/7.