Uzsāk dzīvokļu pārdošanu ekskluzīvajā Townhous tipa projektā Jūrmalā “Harmony Home Sky Garden”

Kā svaiga brīze tagad arī Jūrmalā ienāk “STATS grupas” radītie “Harmony Home” projekti, kas izceļas ar izcilo būvniecības kvalitāti, ilgtspēju un energoefektivitāti. Ar arhitekta Jura Laša veidotajiem projektiem Asaros un Majoros iepazīstinām ar jaunu “Harmony Home” tipu “Virtus”, kas funkcionāli un vizuāli ir kā tilts dabas un komforta baudīšanai.

Vien 200 metrus no zeltainā Baltijas jūras liedaga atrodas ekskluzīvs 19 dzīvokļu projekts “Harmony Home Sky Garden”, kur šobrīd uzsākta dzīvokļu pārdošana. Projekts veidots pēc Townhouse principiem, apvienojot ārpilsētas privātmājas un pilsētas dzīvokļa priekšrocības. Savrupnamam līdzvērtīgu privātumu nodrošina teicamā skaņas izolācija un individuāla ieeja katram mājoklim. Visiem dzīvokļiem ir ērtas lodžijas ar pilnībā atveramu stiklojumu, izvietotas katra savā ēkas pusē – apvienojumā ar panorāmas logiem tā ir iespēja savās mājās izdzīvot pilnīgu dabas harmoniju. Pirmā stāva dzīvokļu lietošanā papildus ir arī nodalīta zaļā zona, bet plašajos 3. stāva  – jumta terases. Trīs un četru istabu dzīvokļi ir 87.25 līdz 101.5 m2 plaši, lielākam ikdienas komfortam ierīkots lifts.

Turpinot “Harmony Home” vērtības, katrā dzīvoklī ventilāciju nodrošinās individuāls Šveices zīmola “Zehnder” rekuperators ar mitruma un siltuma atgūšanu un CO2 sensoru. Apvienojumā ar savu efektivitāti jau pierādījušo Austrijā patentēto VST būvniecības tehnoloģiju monolītā betona būve viegli sasniedz A+ klases energoefektivitāti, nodrošinot ilgtspējīgu kvalitāti, augstu komfortu un zemus apkures maksājumus. “Harmony Home Sky Garden” ir otrā kārta pēc VST tehnoloģijas būvētajam trīs māju projektam “Sky Garden”, kas ir pilnībā izpārdots un apdzīvots. Dzīvokļi tiek pārdoti ar pilnu iekšējo apdari, projektu ekspluatācijā plānots nodot 2024. gada vasarā. Vairāk par dzīvokļu iegādi https://harmonyhome.lv/harmony-home-sky-garden/ vai pie nekustamā īpašuma aģentiem.

Intereses reģistrācija uzsākta arī otrā Jūrmalas projektā “Harmony Home Promenāde” – 14 apartamentu mājā ar tiešu izeju uz Lielupes promenādes Majoros. Divu, trīs un četru istabu dzīvokļu pārdošanu plānots uzsākt jau šajā pavasarī.

“Īstenojot pirmo “Harmony Home” projektu Teikā varējām pārliecināties, ka mūsu nospraustās kvalitātes, komforta un energoefektivitātes latiņas pilnībā attaisno prasīga cilvēka gaidas. Savukārt mums kā attīstītājam aizgājušā gada izaicinājumi akcentēja “Harmony Home” kā projekta vērtīgumu – pateicoties pilnībā izplānotajam projektam un VST būvniecības tehnoloģijas izmantošanai, mēs varējām īstenot projektu, nepalielinot cenas esošajiem klientiem pat brīdī, kad būvmateriālu cenas tirgū kāpa galvu reibinošos tempos un projektus pēc tradicionālām būvniecības tehnoloģijām daudziem vairs nebija iespējas realizēt iecerētajos budžetos. “Harmony Home” gadījumā vairākas projekta nianses pat tika uzlabotas, lai vēl vairāk paaugstinātu kvalitāti un energoefektivitāti, kas kopš pagājušā gada ieguvusi jaunu vērtīgumu.  Jūrmalas projekti evolūcijā ir ieguvuši vēl papildus vērtības, ko novērtēs komforta gurmāni,” skaidro “STATS grupas” vadītājs Māris Alberts.